Taklitler İhtiyaç Sahibini Sevindirecek

Tescilli markaların taklitleri yakalandığında yakılarak imha ediliyordu. Artık taklit ürünler yeni etiketiyle ihtiyaç sahiplerinin yüzünü güldürecek.

Taklitler İhtiyaç Sahibini Sevindirecek

 

Dünya jet sosyetesinin gözdelerinden olan Burberry, Chanel, Prada gibi markaların tekstil ürünlerinin taklitleri yoksullara dağıtılacak. Tescilli Markalar Derneği'nin eski başkanlarından hukukçu Vehbi Kahveci, "5 yıl süren çabalarım sonuçlanmaya başladı" dedi. Artık taklit ürünlerin yakılmayacağını, ihtiyaç sahiplerine dağıtılacağını söyleyen Kahveci, bunun çanta ve ayakkabıyı kapsamayacağını, sadece tekstil ürünleri için uygulanacağını vurguladı. Kahveci, "Çünkü çanta ve ayakkabıda markayı gizlemek mümkün olmuyor. Bu da marka sahibine zarar veriyor" diye konuştu. Yakalanan taklit tekstil ürünlerinin üzerindeki markalar ve etiketler kesilecek, yerine bu amaçla kurulan Vektör Marka Ofisi'nin etiketleri dikilecek. Yakalanan tüm taklit ürünler artık bu markayla ihtiyaç sahiplerine verilecek.

Ekonomi Ajansı-Takvim 

Chanelprada burberry taklit. Chanelprada burberry taklit chanel burberry prada taklit ürün ihtiyaç sahibi Ekonomi Ajansı
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Türk İş Adamlarına Yeni Fırsat
Türk İş Adamlarına Yeni Fırsat
KOBİ'lere 28,5 Milyon Euro
KOBİ'lere 28,5 Milyon Euro